Etiketim: pro media

Te Fundit

Specialja e fton Shehollin

Ftesën nga Dhomat e Specializueme të Prokurorisë i ka shkue edhe reporterit dhe gazetarit Fatmir Sheholli. “Po jam ftue”, e ka konfirmue shkurt Sheholli për...

Parashikimi i analistit: Kjo asht koha kur pritet m’u arritë marrëveshja LDK-LVV!

Njohësi i çashtjeve politike, Nexhmedin Spahiu, në nji prononcim për “Gazeta Blic” ka folë mbi marrëveshjen bashkëqeverisëse mes LVV's dhe LDK's. Ai parashikon se mundet...

Zbardhet fjalori i ulët i Kurtit ndaj Mustafës: E quente “ma kriminel” se vrasësit...

Në nji video që po qarkullon në rrjetet sociale, z.Albin Kurti, mandatar për formimin e Qeverisë së ardhshme të Republikës së Kosovës ndigjohet tue...