Etiketim: pro media

E Fundit

Erdogan: Qe kur kanë me qenë gati 500 banesat në Shqipni

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, ndodhet ditën e sotme në Stamboll ku u takue me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, dhe ka kërkue...

Anëtari i Vetëvendosjes akuzon LDK’n

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati, ka reague mbas dështimit të arritjes së koalicionit LDK-VV. Postimi i tij: Po hyjme ne vitin 2020 pa buxhet te...

Krasniqi paralajmëron se VV ka me kap shtetin: Po të takohej najkush tjetër me...

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, njiherit ish-anëtari i VV’s, Frashër Krasniqi, ka thanë se po të takohej Marko Djuric me najkan tjetër jashtë VV’s,...