Tema: prostituta

Ky asht qyteti që ka 27 mijë prostituta, seksi asht shumë...

Ai asht cilësue si kryeqyteti botnor i seksit. Bahet fjalë për Pataja’n në Thailand. Edhe pse prostitucioni asht i paligjshëm, persëri qinda-mija turistë vërshojnë aty me...

“Kam me qenë nji super prostitutë”, aktorja e njoftun shqiptare zbulon...

Aktorja shqiptare, Rudina Dembacaj, ka tregue rolin e ri që ka me luejt në teatër. Aktorja dhe njikohësisht moderatorja nga Shqipnia, Rudina Dembacaj, vjen me...

Rrëfehet prostituta nga Tirana: “Shkoja me 100 euro nata, taksistët më...

Policia e Shqipnisë ka arritë me zbulue sajë të disa përgjimeve të kryeme, se në disa hotele në Tiranë pranë zonës së Liqenit Artificial,...

Prostitutat ma të shtrejta në botë, keni me u befasue sa...

Të paragjykueme deri diku për punën që bajnë, nji pjesë e prostitutave bajnë nji jetë prrallore. Nji natë me to ka çmim marramendës, sa...

Në këtë qytet ka 27 mijë prostituta dhe seksi asht mjaft...

Ai asht cilësue si kryeqyteti botnor i seksit. Bahet fjalë për Pataja’n në Thailand. Edhe pse prostitucioni asht i paligjshëm, persëri qinda-mija turistë vërshojnë aty me...

Prostituta ma e shtrejt në botë tregon se sa paguhet për...

Të paragjykueme deri diku për punën që bajnë, nji pjesë e prostitutave bajnë nji jetë prrallore. Nji natë me to ka çmim marramendës, sa...
Jojo Babie

Rrëfimi i prostitutës: Pse burrat e martuem vijnë te unë! (kujdes,...

Nji prostitutë australiane ka deklarue se burrat dhe gratë tradhtojnë, sepse “nuk dijnë të bajnë seks”. 23-vjeçarja fiton rreth 2 mijë paund në javë. Ajo...

Rrëfimi i nji prostitute: Gra, qe pse burrat duen seks me...

Nji prostitutë australiane ka deklarue që burrat dhe gratë tradhtojnë, sepse “nuk dijnë me ba seks”. Nji punëtore bordeli rreth 23 vjeçare, që fiton rreth...

Arrestohen dy prostituta në Gjakovë

Policia e Kosovës ka arrestue në Gjakovë dy femna dhe nji mashkull, mbasi janë marrë me prostitucion. Rasti ka ndodhë mbramë në orën 19.30, njofton...

Mediat italiane zbulojnë vendin ku vajzat shqiptare janë prostituta n’Itali (foto)

Prostitucioni vijon të mbetet nji problem për kryeqytetin italian Romë, ku vajza e gra nga shtete të ndryshme shesin trupin e tyne në kambim...