Tema: prostituta

Mediat italiane zbulojnë vendin ku vajzat shqiptare janë prostituta n’Itali (foto)

Prostitucioni vijon të mbetet nji problem për kryeqytetin italian Romë, ku vajza e gra nga shtete të ndryshme shesin trupin e tyne në kambim...

Punoi 2 vjet si shoqnuese seksi, rrefimi i saj ka me...

Nji ish-eskortë ka folë për herë të parë për punën 2 vjeçare në të cilën fitonte 260 dollarë n'orë. Por në përfundim të 'karrierës' të...

Turistet kthehen në prostituta të lira, seks oral për…(foto)

Thojnë se çka ndodh në Magaluf, mbetet në Magaluf. Por, simbas “Daily Star” nuk asht nevoja që të kërkoni për prostituta nëpër pllazhe, mbasi...

Adoleshenti padit prostitutën, arsyeja ka me ju habitë!

Ai thjesht donte të kalonte nji orë qejf, por nuk pati fuqi. Nji 18-vjeçar në Gjermani ka paditë nji prostitutë, për shkak se ai kaloi...

Shokon gazetarja: Jam prostitutë, por kjo asht arsyeja pse nuk arrestohet!...

Senada Nurkic, asht 24 vjet dhe asht nga Serbia, por ka rrëfy se ka punue si prostitutë me mbështetjen e familjes dhe të dashunit...

Çka bahet kur nji adoleshent shkon në nji bordello!

Kjo asht gafa ma e madhe e vitit në nji bordello, raporton gazeta gjermane, Bild. Nji 16-vjeçar shkoi në nji bordello në Dortmund dhe kërkoi...

Avokatja e famshme bahet prostitutë, qe fotot ‘përvëluese’ (foto +18)

Nji avokate braziliane shprehet se ma n'fund ka arritë me gjetë nji punë që ban për të, që i jep kënaqësi dhe nji rrogë të...

Avokatja e famshme bahet prostitutë: Qe fotot erotike që ju ‘tranojnë’...

Nji avokate braziliane shprehet se ma në fund ka arritë me gjetë nji punë që ban për të, që i jep kënaqësi dhe nji rrogë...

Rrëfehet prostituta elitare: Politikanët shqiptarë që vijnë te na, qe sa...

Mbasi u arrestue herën e fundit, numrat dhe emailat e zyrtarëve ma të naltë shtetnorë, si dhe të biznismenëve ma të pasun në rajon...

Ky zbulim për Mona Lizën pernime ka me ju lanë pa...

Modelja e pikturës ma të famshme në botë, ishte prostitutë e pagueme me çmim të naltë e cila madje kishte ba seks me vellaun...