Tema: prostituta

Shumë nga femnat që dalin në televizionet e Shqipnisë, prostituta luksi...

Mbas zanave per legalizimin e tij, ne Shqipni asht kthye vemendja publike per prostitucionin. Pamvaresisht ligjeve te tashme dhe atyne te ardhme, ky "treg" doket se po...

“Due me fitue medaljen e artë olimpike për seks”, synimi i...

Juliana, 23 vjec, asht nji nga 12 mije 'punetoret' e seksit ne Brazil gjate periudhes sa kane me u zhvillue Lojnat Olimpike. Ajo i ka...

I thonë prostitutë, “çmendet” modelja e njohun shqiptare. E pabesueshme ajo...

Modelja Vildane Zeneli prej disa kohësh publikon pozat seksi, ku shfaq gjoksin dhe të mbasmet i ka shendrrue në përditshmëni. Me gjithë komplimentet e shumta...

Zyrtarë të shtetit t’përfshimë në trafikimin e prostitutave

Gjashtë vajza kosovare këtë vit janë detyrue me shitë trupin për me sigurue kafshatën e gojës. Ato punojnë si kamariere në lokale të natës,...

Google per seks

Aktivistet feministe e kane akuzue nji IT ekspert i cili po e ban punen e makros sepse e ka lansue nji web-faqe e cila...