Tema: provokuese

Olta Gixhari vjen provokuese nga kreveti, mos e huqni (foto +18)

Olta Gixhari asht njana ndër aktoret ma seksi shqiptare. Aktorja asht goxha aktive në rrjete sociale, përmes së cilave ajo shfaqet shumë seksi. Mëngjesin e sotëm,...

Ronela vjen e parezistueshme, provokon me te pasmet ‘bombastike’ (foto +18)

Kangëtarja shqiptare Ronela Hajati gjithmonë asht komëntue për format e saj bombastike si dhe tipin e saj shpërthyes. Tashma që sezoni veror asht në kulmin...

Kim s’ndalet, tash vjen edhe ma seksi se kurrë! (foto +18)

Ajo kurrë nuk nguron me folë me 'gjuhën' e trupit. Kim Kardashian provoi 'forcën', tue postue nji foto me bikini të bardha, që lenë pak...

Kim e tepron këtë herë, provokon me kambë të hapuna! (foto...

Kim Kardashian asht emën shumë i lakuem në shtypin rozë. Ajo u ba e njoftun për format bombastike trupore edhe pse shumë herë asht kritikue,...

Kur Bella’s i del në shesh, ajo duket si limon! (foto...

Të Shtunën ajo ishte magjepse në Show Dior, pjesë e së cilës ishin edhe mjaft yje të listës A. Por Bella Hadid u largue pak...

Kate Upton kallxon pse asht femna ma seksi në planet (kujdes,...

Kate Upton u përzgjodh si femna ma seksi në botë nga Maxim dhe 26-vjeçarja tregoi hiret e saj në nji seri fotosh shumë provokuese...

Nji ‘seksbombë’ si Rasheli e ‘kallë’ rrjetin me skenat e fundit...

Bukuroshja Rashel Koleneci ka tërheq vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj dhe format e saj bombastike. Që prej shfaqjes së saj si velinë...

Angela del me video, ajo asht ma provokuese se kurrë! (kujdes,...

Edhe pse u tha se Martini, mbas martesës me miliarderin rumun kishte me hiqë dorë përfundimisht nga pasioni ma i madh i saj, duket...

Ilda vjen provokuese, këtë herë me të pasmet seksi (foto +18)

lda Bejleri ka ndez persëri fansat me postimet e saj provokuese. Këtë herë ajo ka rezervue gjoksin dhe provokon me nji fustan super të shkurtë. Ilda...

S’ban pa e pa, kjo bukuroshe ka me ju ‘tranue’ sonte...

Ylli i “Towie” Amber Turner ka tregue format e saj seksi pas intervenimeve të saj në të mbasme derisa ka pozue me foto seksi...