Tema: provokuese

A ju ka mungue kjo nanë seksi, ka me ju lanë...

Megan Fox ka mungue me foto seksi për shkak se asht nanë e dy fëmive, por në fotot e fundit ajo ka befasue krejt...

Kjo asht ‘seks-bomba’ e cila e ka emnin Yoy (foto +18)

Nji pozë fantastike nga Daphne Joy, modele filipinase. Ajo asht e jashtëzakonshme por edhe ka ndihmën e photoshopit.    

Klaudia ‘godet’ persëri, mbas fotove provokuese vjen me stil te ri...

Që mbas ndamjes nga ish-bashkëshorti i saj, koreografi Albi Nako, balerina Klaudia Pepa nuk i pshton vëmendjes së mediave rozë. Pepa, e cila prej kohësh...

Kangëtarja ma e nxetë, mos i huqni krejt daljet e saj...

Ajo asht nji yll në rritje. Nji ndikim në karrierën e saj duket se ka fakte që vishet në mënyrë kaq provokuese. Bahet fjalë për këngëtaren...

Jojo vjen me foto provokuese dhe seksi, pse jo, shihni (+18)

Jojo Babie asht ba e njoftun sidomos për fotografitë e saj provokuese në rrjetet sociale ku vesh shumë pak dhe tregon shumë. Ajo së fundi...

Sommer Ray direkt nga pllazha vjen shumë provokuese (foto +18 )

Sommer Ray vjen persëri tejet provokuese dhe kjo asht arsyeja pse gëzon aq shumë fansa në rrjetet sociale. Sommer ka postue disa video të shkurta...

Madonna shfaqet provokuese në postimin e fundit (foto +18)

Diva e skenave botnore Madonna provokon persëri me imazhe të nxeta. Kangëtarja ka publikue disa fotografi në rrjetin social, Instagram për me promovue linjën e...

Mbani frymën, Demi kësaj here vjen shumë provokuese! (foto + 18)

Gjatë muejve të nxetë të verqs ka qenë tepër e angazhueme jo vetëm në pllazhet spanjolle, por edhe nëpër mbramjet gala të Londrës. E duket...

Bella shfaqet provokuese në kopertinën e revistës GQ (foto +18)

Bella Thorne pothuejse asht zhvesh e tana për me realizue fotografitë për revistën GQ. 19 vjeçarja asht shfaq e veshun në të mbrendshme tejet seksi...
angela

Mos e huqni, vjen kaq përvëluese Angela (foto +18)

Angela Martini njihet si njana ndër modelet ma të bukura shqiptare. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postue nji fotografi të saj ku...