Tema: provokuese

video

Video: Kqyreni baletin provokues të Klaudia Pepës, që nxiti polemika të...

Të Hanën në skenën e “Dance With Me” performoi edhe balerina e famshme shqiptare e “Amici”, Klaudia Pepa. Baleti transgresiv dhe puthja e famshme me...

Angela Martini, shumë provokuese në Ibiza (Foto)

Angela Martini doket se e di mirë se qysh me shijue çdo moment të jetës. Modelja shqiptare ka zgjedhë që për pushime të shijojë pllazhet spanjolle...

Kqyreni kangëtaren shqiptare me pozat e saj tepër provokuese (+16)

Sheila Haxhiraj ka zgjedhë që mos me qenë aktive në muzikë këtë verë, megjithatë ajo vazhdon me ju qëndrue afër fansave të saj përmes rrjeteve...

Zaimina i tranon krejt me foton e fundit

Ka ngëtarja Zaimina Vasjari në llogarinë e saj në Instagram ka fshi tana fotografitë e vjetra. E, tashma ajo ka fillue me postimin e fotografive...

Irina, mahnitëse n’katund

Me nji dhi në krah, fustan mbramjesh dhe provokues, janë disa nga pozat e modeles Irina Shayk të realizueme në nji fermë në Puglia...

Për çka po mendon Irina? (+18)

Kujtime të ambla për Irina Shayk. Ish e fejuemja e Cristiano Ronaldos ka nostalgji për të kaluemen, por jo për atë  që lidhet me sulmuesin...

Vildane Zeneli, foto ma provokuese ndonjiherë!

Supermodelja shqiptare Vildane Zeneli ka shokue me mëngjes tue publikue fotografi shumë seksi në rrjetin social Instagram, por të shumta janë komentet e fansave...

Bebe Rexha, kjo provokatore e madhe!

Ajo asht nji ndër kangëtaret ma të kërkueme shqiptare në botë. Bebe Rexha përveç që knon di edhe me provokue përmes pozave seksi. E tillë asht...