Etiketim: provokuese

Te Fundit

Gjermania dhe Franca kërkojnë urgjent me ndodhë kjo gja

Berlini dhe Parisi zyrtar po kërkojnë heqjen e të gjitha tarifave dhe rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi.Gjermania dhe Franca po kërkojnë me ngulm rifillimin e...

Thaçi: Kurti ka uzurpue zyrën e kryeministrit edhe mbas dy shkeljeve të randa kushtetuese

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklarue se Albin Kurti ka uzurpue zyrën e kryeministrit edhe mbas dy shkeljeve të randa kushtetuese dhe po...

Hoti apo Kurti – Qe kur publikohet vendimi i Gjykatës Kushtetuese?

Interpretimi i Gjykatës Kushtetuese ka me u publikue të Martën, më 26.05.2020. Kështu thonë burime të sigurta.Madje, simbas burimeve të sakta, Kosova.LIVE merr vesh...