Tema: psg

“Bomba” nga Spanja: Neymar te ekipi i madh europian për 350...

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ka nji ide të çmendun: me transferue në “Santiago Bernabeu” Neymar Juniorin dhe për me ia arritë këtij...

Ky veprim i Rabiot mbas humbjes nga Manchester United i zemëron...

Nji video i ka hedhë ma tepër benzinë zjarrit në “Parce des Princes”, mbas eliminimit të mbramshëm nga Manchester United. Përmes rrjeteve sociale asht shpërnda...

Neymar-Barcelona, “El Mundo” zbulon nji detaj

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar, duket se nuk do të përshtatet asnjiherë me jetën në Francë. Braziliani po e kërkon me ngulm nji rikthim...

Interi barazon me Barcelonën, s’ka fitues mes Napolit dhe PSG’s (video)

Interi dhe Barcelona nuk kanë shkue ma shumë se barazimi në sfidën e zhvillueme në 'San Siro' tue u ndalë në shifrat 1-1. Nën nji...
Champions League

Thellohet skandali në Champions, UEFA lejoi ndreqjen e kësaj ndeshje

Sinjalizimi në ditët e shkueme nga gazeta franceze, “L’Equipe”, rreth nji trukimi të mundshëm të ndeshjes ndërmjet PSG dhe Crvena Zvezda, ka tronditë mbanë...

UEFA nis hetimet, ky ekip i madh rrezikon shumë

UEFA ka hapë nji hetim mbi financat dhe shpenzimet e ekipit francez Paris Saint-Germain. Kampionët e Ligue 1, fillimisht u pastruen nga rregullat financiare të...

Mbappe: Kjo ka me qenë finalja e Champions League

Kylian Mbappe ka nji ekip të preferuem me luejt kundër tij në finalen e mundshme në Ligën e Kampionëve. Sulmuesi i Paris Saint-Germain ka thanë...

Rita Ora i befason krejt me fustanin si fanella e PSG’s...

Rita Ora asht e njoftun për stilin e veçantë të veshjes. Kangëtarja me origjinë shqiptare ka qenë e ftueme speciale në “BBC Radio One”. Ajo teksa...

Trajneri i PSG jep këtë lajm për Edison Cavanin

Thomas Tuchel shuan andrrat e tifozëve napolitanë dhe atyne madrilenë. Trajneri i ekipit francez të PSG prononcohet mbi spekulimet e fundit mediatike, tue zbulue nji...

Ylli i Bayern Munchen kalon në PSG

Mbrojtësi gjerman, Jerome Boateng, asht pranë kalimit te ekipi francez, Paria Saint Germain, bajnë të ditun mediat ndërkombëtare. Drejtori i Bayern Munchen, Karl-Heinz Rummenigge, ka...