Etiketim: putini

Te Fundit

Grenell, porosi të preme Vucic’it në Beograd

I dërguemi i posaçëm i presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, mbas takimeve që mbajti në Prishtinë, ka vizitue edhe Beogradin. Në takim me...

Grenell e Vucic përplasen në Beograd për taksën dhe fushatën e çnjohjeve

Emisari special i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vizitue Prishtinën dhe Beogardin, me qëllim të zhbllokimit të situatës dhe rikthimit të palëve...

PDK: Kapja e Kuvendit nga “Syri i Popullit”, Konjufca me i tregue lidhjet familjare...

Partia Demokratike e Kosovës përmes nji komunikate për media, ka kërkue sqarime nga kryeparlamentari, Glauk Konjufca për lidhjet e tij familjare me anëtarin e...