Etiketim: putini

Te Fundit

Tallje e madhe me Kurtin mbas vizitës në ranchin e Mustafës në Prapashticë (foto)

Isa Mustafa dhe Albin Kurti kanë zhvillue nji takim të msheftë të Premten mbrama në ranchin e Kryetarit të LDK’s. Shkrimi: Pas kësaj kanë nisur talljet...

Modelja shqiptare që pozon cullak zbulon “sekretin” nga jeta private (foto)

Prej vitesh Iva Aliko asht përfolë për jetën private dhe lidhjen e saj me nji ish deputet, emnin e të cilit nuk e zbuloi. Pak...

Parashikimi i analistit: Kjo asht koha kur pritet m’u arritë marrëveshja LDK-LVV!

Njohësi i çashtjeve politike, Nexhmedin Spahiu, në nji prononcim për “Gazeta Blic” ka folë mbi marrëveshjen bashkëqeverisëse mes LVV's dhe LDK's. Ai parashikon se mundet...