Tema: putini

Foto: Kjo asht çika seksi e Peskovit, i cili asht zani...

Ajo asht çika e njeriut që ‘gatuen’ marrëdhaniet me publikun për presidentin rus, Vladimir Putin. Por pamvarësisht pozicionit të babes, 18-vjeçarja Lisa Peskova ka vërejtje...

Foto: Jeta si miliarder: Prej shitësi në propagandist i Putinit!

Nji ish-shitës hotdogësh, që ka kalue ma shumë se nji dekadë në burg, tashma asht multimiliarder mbasi shërben si propagandist i presidentit rus, Vladimir...
putinipanama

Putini ja ban ‘bllok’ Amerikës, pezullon nji marrëveshje të randësishme!

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, pezulloi nji program bashkëpunimi, që kerkon nga Rusia dhe Shtetet e Bashkueme me eleminue pjesë të rezervave të tyne...

Njerëzit e Putinit mbërrijnë në Maqedoni

Udhëzuesi shpirtnor i presidentit rus Vladimir Putin, prifti Tihon asht në Maqedoni. Ai në Maqedoni asht shoqnue vazhdimisht nga klubi i motoristëve “Ujqit e Natës”. Ai...

E bujshme: Putini ka paralajmërue Erdoganin se po urdhnohej vrasja e...

Simbas mediave Iraniane, Presidenti Turk Rexhep Tajip Erdogan ishte paralajmërue nga inteligjenca Ruse për nji grusht shteti të afërt veç disa orë para se...

‘Ujqit e Natës’ të Putinit marrshojnë në 5 vende të Ballkanit!

Klubi ma i madh i motoçiklistëve në Rusi, “Ujqit e Natës”, të famshëm për lidhjet e tyne me Presidentin, Vladimir Putin, kanë me nisë...
putin-665747

Putini paranoik krijon ushtri personale

VLADIMIR PUTIN e ka krijue nji ushtri personale e cila ka per detyre me mbrojte jeten e tij dhe te familjes nga droja se...
putinivideo

Serbët në marshim kundër NATO’s. Parulla pro Putinit

Mija serbë kanë marshu përgjatë kryeqytetit të Serbisë për të shpreh zemërimin ndaj marrëveshjes që Serbia e ka nënshkru me NATO'n në Fror të...