Etiketim: qendrimi

Te Fundit

Trembet Vucic: Shqiptarët, problem serioz për Serbinë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, ka komentue për herë të parë atë që asht quejt si “letra e shqiptarëve për presidentin Donald Trump”.Ai ka...

Reagon Vjosa Osmani: Isa Mustafa e din çka i kam thanë

Nënkryetarja e LDK’s, Vjosa Osmani, i ka reague shefit të partisë, Isa Mustafës, për nji përgjigje dhanë Gazetës Express rreth “letrave kundër saj”, që...

Trup perfekt dhe e nxehtë: Fotot ma “bombë” të modeles që po ban namin...

Sophia Marie Gumina asht nji modele shumë e ndjekun në rrjete sociale.Ajo asht ba e njoftun falë formave të saj dhe fotove tejet seksi....