Etiketim: qeverisja

E Fundit

Kqyreni qysh lajmet e rrejshme për tërmet të madh i kanë nxjerrë n’udhë njerëzit...

Nji lajm i rrejshëm për tërmete të mëdhaja deri në 6 ballë kanë tutë shumë qytetarë të Tiranës dhe të Durrësit. Edhe pse lajmi asht...

Lajmet e rrejshme për tërmetin, policia shoqnon dy gazetarë në Shqipni

Mbas botimit të lajmit të rremë se në orën 23:30 ka me ra nji tërmet i fuqishëm 6 ballë, mësohet se policia në Shqipni ka shoqnue...

Hahn ofron emergjencën civile t’Europës për Shqipninë

Komisioneri për Zgjanimin e BE’s, Johannes Hahn shpreh solidarizim me situatën në Shqipni, mbas tërmeteve. Në nji postim në Twitter, Hahn shkruan se Europa ka në...