Etiketim: raketat

Te Fundit

Presidenti Thaçi sot ne Forumin Ekonomik Botnor n’Davos

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, merr pjesë në Forumin Ekonomik Botnor në Davos, Zvicër. Thaçi ka me kontribue në panelin “Dialogu Diplomatik për Ballkanin Perëndimor”...
don lush gjergji - nana tereze

Ibrahim Rugova në vlerësimin tim

Nga Don Lush Gjergji Filozofia dhe politika sipas Dr. Ibrahim Rugovës Fjalët, shkrimet, idetë, politika paqësore jodhunore e Dr. Ibrahim Rugovës ishte një risi dhe befasi gati...

Policia e Kosovës arreston 23 persona

23 persona janë arrestue nga Policia e Kosovës në 24 orëshin e fundit. 15 prej tyne janë në mbajtje, kurse katër të tjerë në vuejte...