Etiketim: real madrid

Te Fundit

Hobi e ka me u deshë në masë të madhe (foto 18+)

Hobi i Lynarita Perez siç duket asht deshja në masë të madhe. 

Vucic: Mbas COVID-19 na pret Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka thanë se mbas tejkalimit të pandemisë me COVID-19 do t’i duhet me u marr me çashtje të vështira....

Mbi 1 mijë raste të reja me Coronavirus në këtë vend

Turqia konfirmoi 1 141 raste dhe 28 viktima të reja nga Coronavirusi i ri (COVID-19), tue e çue në 162.120 numrin e përgjithshëm të...