Tema: rekorde

Rekord në Francë, mbi 100 mijë euro për nji shishe venë

Nji shishe venë e vitit 1774 asht shit në ankand në Francën lindore, për nji shifër rekord prej 103.700 euro. Shishja Vin Jaune (venë e...

Me Audi R8 then rekordin e shpejtësisë, por zbulone çka i...

Nji 39 vjeçar u arrestue nga policia spanjolle mbasi po drejtonte kerrin me nji shpejtësi mbi 186 km në orë, tue thy rekordin e...

Era e rekordeve, mbas klikimeve edhe rekord i komenteve! (video)

Era Istrefi me projektin e ri “Redrum” ka permbushë nji dëshirë të shumëpritun të publikut të saj vendor dhe ndërkombëtar. Bukuroshja nga Prishtina pa u...

Këto janë disa prej rekordeve ma të çmenduna të seksit (foto...

Amerikanja Anna Hawkins- Turner, 55 vjeç, ka rekordin e gjoksit ma te madh, plot 52 kilograme. Diametri asht 203 centimetra dhe masa e jelekave ZZZ. Filmi...