Tema: ronaldo

Rastet kur Cristiano Ronaldo ka hy si zavendësues dhe ka ndryshue...

https://www.youtube.com/watch?v=CV6WSNyrXpc&t=18s

Messi me Ronaldon në nji ekip – Ky lajm ka me...

Legjenda e futbollit, David Beckham, asht ba pronari i ekipit amerikan, Inter Miami. Ekipi i tij garon momentalisht në ligat e ulëta të futbollit...

Ronaldo e don këtë lojtar te Juventus

Cristiano Ronaldo e dëshiron transferimin e bashkëkombasit të tij, Joao Felix te ekipi i Juventusit. Simbas mediave, Ronaldo jau ka rekomandue drejtuesve të ekipit transferimin...

Champions League, Cristiano Ronaldo 41-Messi 16

Cristiano Ronaldo asht gollashënuesi ma i mirë në fazën me eliminim direkt të Champions League (çerekfinale, gjysëfinale dhe finale). Leo Messi asht i dyti...

Lëndimi i Ronaldo’s, Allegri nuk ka lajme të mira

Massimiliano Allegri e ka pranue se Cristiano Ronaldo ka me pasë shumë të vështirë me u riaftësue në kohë për ndeshjen e parë të...

Mbrapaskena: Ronaldo kishte pranue me u transferue te Milani

Massimiliano Mirabell asht gati me u rikthye në botën e futbollit, mbas nji pushimi disa mujor, që prej shkarkimit nga Milani, mbasi ekipi kuqezi...

Dalin rezultatet mjekësore: Ronaldo humb ndeshjen e madhe

Cristiano Ronldo asht lëndue në ndeshjen mes Portugalisë dhe Serbisë për kualifikueset e Euro 2020. Ky lëndim ka me lanë për disa ndeshje jashtë...

Gjesti i Ronaldo’s, vjen denimi nga UEFA

UEFA ka dhane verdiktin per gjestin e Cristiano Ronaldo ne ndeshjen Juventus-Atletico Madrid. Ai asht denue me 20 mije euro gjobe, keshtu tue pahtue nga...

Ronaldo rrezikon skualifikimin

Mbas fitores së madhe vjen tuta. UEFA në bazë të imazheve të shfaquna në sfidën Juventus-Atletico Madrid ka me hap nji hetim për Cristiano...

Kqyrni çka ka lshue Ronaldo budalla:)

Para dy vjete, kjo ishte femna qe e qiti mendsh Cristiano Ronaldon. Quhet Cassandre Davis dhe asht aktive ne rrjetet sociale. Ma vone u ndane....A ka...