Tema: rrehje

Edhe nji rom vrahet n’Kosove!

Dje asht vra personi me inicialet G.R. 45 vjeçar i komunitetit rom, si pasojë e lëndimeve të randa që i ka marr prej dajakit...

Rrehje e randë mes çikave në shkollën ‘Sami Frashëri’ në Prishtinë...

Dhuna në shkolla vazhdon me qenë prezente në Kosovë. Nji rrehje mes nxanësve asht regjistrue edhe sot në shkollën e mesme “Sami Frashëri”, në...

Rrehje si kjo LIVE në TV s’keni pa (video)

Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, nxihen me grushta në nji studio televizive. Simbas Top Story kjo video asht hekë nga qarkullimi.

Rrehje dhe krisma me armë në ‘Duplex Club’: Nata që gati...

Mëngjesi i ditës së sotme në Prishtinë ku shumë persona kishin shkue për argëtim ka përfunduar me rrahje dhe me gjuajtje me armë zjarri....

Simpatizantët e Listës Serbe rrehen mes vete në Leposaviq

Përplasje dhe konfrontime fizike mes simpatizantëve të Listës serbe kanë ndodhë mbramë rreth orës 18:00 në katunfin Vraqevo të komunës së Leposaviqit, bajnë të...