Tema: Rrokum

Lajmet Qendrore (12.06.2019)

https://youtu.be/pWCAuLGYmDw

Bujar Sadiku flet për privatësinë e qytetarëve në Kosovë (video)

Në emisionin "Momentum" në Televizionin Rrokum asht diskutue per temen lidhun me privatesine e qytetarëve në Kosovë. https://youtu.be/g3t6B135284

Drejtori i ATK’s: Kosova, vendi ma i favorshëm në rajon për...

Drejtori i ri i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës, Ilir Murtezaj, i cili me 7 Fror ka marrë detyrën e drejtorit të ATK's,...
skender sahiti

Keshtu foli legjenda Skender Sahiti ne Televizionin Rrokum (emisioni i plote)

Skender Sahiti, legjenda e hendbollit te Kosoves, ishte i ftuemi i gazetarit Agim Kasapolli ne Televizionin Rrokum, si njani nga "Emnat Qe Nuk Harrohen"...
migjen kelmendi

Migjen Kelmendi i kthehet komenteve ne Rrokum (video)

Se shpejti ne Rrokum TV emisioni me komente dhe analiza te themeluesit te televizionit - Migjen Kelmendi. https://www.youtube.com/watch?v=uevyJixCAMY

Gecaj ne RROKUM: Presidenti krye n’veti po flet për kufijtë (emisioni...

Sonte ne MOMENTUM, ishte i ftuem ish-keshilltari i Isa Mustafes, sa ishte Kryeminister, Bajram Gecaj. Ai ka fole per aktualitetin politik ne vend, me theks...

Sonte në MOMENTUM flet këshilltari i Mustafës, Bajram Gecaj

Sonte ne emisionin MOMENTUM, i ftuem asht Bajram Gecaj, analist dhe keshilltar i Isa Mustafes. Keshilltari i Mustafes, ka komentu ngjarjet e fundit, por edhe...

Krasniqi: Thaçi u ngut me idenë e ndryshimit të kufijve (emisioni...

Profesori i Gazetarise, Milazim Krasniqi, ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha', tue fole per aktualitetin ne vend dhe debatin per kufijte, ka vleresue se...