Tema: rrximi

Kqyreni qysh trajneri Edy Reja rrxohet mbas konferencës (video)

Ditën e sotme u mbajt edhe konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares së Shqipnisë, Edy Reja. Tekniku prezentoi ekipin për dy sfidat e Qershorit,...

Osmani tregon se sa nënshkrime kanë mbledhë për rrximin e Qeverisë...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK's, Vjosa Osmani, ka folë rreth mocionit që kjo parti ka me ba për rrximin e...

Mustafa me deputetë dakordohen me rrxue Haradinajn sa ma shpejt

Kryetari i LDK's, Isa Mustafa, sot ka zhvillue nji takim me grupin parlamentar, ku temë diskutimi ka qenë mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Haradinaj. Deputeti...

Djuric tregon a e mbështet Lista Serbe rrximin e Haradinajt

Të Premten për në Beograd kanë udhëtue përfaqësuesit e serbëve të Kosovës, të cilët janë takue me presidentin serb, Aleksandar Vucic, dhe drejtorin e...

Deputetët e opozitës ia kanë msy me rrxue Qeverinë, qe çka...

Deputetët partive opozitare ia kanë mësye me rrxue Qeverinë e cila udhëhiqet nga kryeministri Ramush Haradinaj. Kjo nismë vjen mbas paralajmërimit të kryetarit të...

Kështu përgjigjet Ahmeti lidhun me thirrjen e Mustafës për rrximin e...

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, përmes nji postimi në Facebook ka thanë se përkrah këshillimet e partive opozitare për rrximin e Qeverisë Kryetari i...
isa mustafa

Mustafa: Prej sot i japim nënshkrimet me rrxue Qeverinë (video)

Kryetari i LDK's, Isa Mustafa, asht shprehë i vendosun me çue në shtëpi Ramush Haradinajn dhe Qeverinë e tij. Ka thanë se prej sot...

Performojnë në shi, kqyreni qysh rrxohet gitaristi i Metallica’s (video)

Gitartisti i Metallica, Kirk Hammet, gjatë nji shfaqje nën shi në “Ippodromo del Galoppo” të San Siro's në Milano, ka pësue nji incident. Hammett...

Shqipni, kqyreni qysh ekstremistët grekë i kanë rrxue tabelat në shqip...

Incident në komunën Dropull në Shqipni. Disa persona të indentifikuem si esktremistë grekë, kanë rrxue tabelat e reja rrugore me mbishkrime gjuhësore shqip dhe greqisht....