Etiketim: rrximi

Te Fundit

PDK: Komuna dhe Ministria me paraqitë dokumente, ndërtimet në Badoc nuk kanë bazë ligjore

Dega e Partisë Demokratike në Prishtinë ka ba me dije se kanë dorëzue të gjitha kërkesat për me mbajtë seancën e jashtëzakonshme në Kuvendin...

Grenell flet nga Beogradi, tregon lidhun me afatin për marrëveshjen Kosovë-Serbi

Përfaqësuesi special i Presidentit të SHBA, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka arritë në Beograd për vizitë zyrtare, prej ku ka thanë...

Mësohet se cila asht arsyeja kryesore e ardhjes së Grenell në Kosovë

I dërguemi i Posaçëm i Presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, po qëndron në Kosovë për nji vizitë dy ditore ku...