Tema: rrximi

Djuric tregon a e mbështet Lista Serbe rrximin e Haradinajt

Të Premten për në Beograd kanë udhëtue përfaqësuesit e serbëve të Kosovës, të cilët janë takue me presidentin serb, Aleksandar Vucic, dhe drejtorin e...

Deputetët e opozitës ia kanë msy me rrxue Qeverinë, qe çka...

Deputetët partive opozitare ia kanë mësye me rrxue Qeverinë e cila udhëhiqet nga kryeministri Ramush Haradinaj. Kjo nismë vjen mbas paralajmërimit të kryetarit të...

Kështu përgjigjet Ahmeti lidhun me thirrjen e Mustafës për rrximin e...

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, përmes nji postimi në Facebook ka thanë se përkrah këshillimet e partive opozitare për rrximin e Qeverisë Kryetari i...
isa mustafa

Mustafa: Prej sot i japim nënshkrimet me rrxue Qeverinë (video)

Kryetari i LDK's, Isa Mustafa, asht shprehë i vendosun me çue në shtëpi Ramush Haradinajn dhe Qeverinë e tij. Ka thanë se prej sot...

Performojnë në shi, kqyreni qysh rrxohet gitaristi i Metallica’s (video)

Gitartisti i Metallica, Kirk Hammet, gjatë nji shfaqje nën shi në “Ippodromo del Galoppo” të San Siro's në Milano, ka pësue nji incident. Hammett...

Shqipni, kqyreni qysh ekstremistët grekë i kanë rrxue tabelat në shqip...

Incident në komunën Dropull në Shqipni. Disa persona të indentifikuem si esktremistë grekë, kanë rrxue tabelat e reja rrugore me mbishkrime gjuhësore shqip dhe greqisht....

Volejbollistja seksi humb ndjenjat, kqyreni qysh rrxohet gjatë intervistës (video)

Jaqueline Carvalho asht nji ndër volejbollistet ma seksi në Brazil. Sportistja 35-vjeçare ishte tue dhanë nji intervistë derisa në nji moment papritmas ajo bjen përtoke...

Rrximi i tmerrshëm, gjimnastja then të dy kambët gjatë garës (video,...

Nji gjimnaste nga Universitetit Auburn ka thye të dy kambët, mbas nji rrximi të tmerrshëm gjatë garës që po mbahej gjatë javës së kalueme. Samantha...

Nisma: Nëse nuk na plotësohet ky kusht, kemi me rrxue Qeverinë

Deputetja e Nismës Socialdemokrate, Albulena Balaj –Halimaj, ka thanë se nëse kjo parti nuk ka me pasë anëtar të KQZ, atëherë ka me u...