Etiketim: rrximi

Te Fundit

LIVE: Tërmeti në Turqi (video)

https://youtu.be/-w3mwGEzuYU

Pamjet trishtuese nga momenti kur mjeku vdes mbasi trajtoi pacientin me virus (video)

Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndrrue jetë mjeku i spitalit Wuhan, Liang Wudong, 62 vjeç, mbas momentit kur përfundoi kontrollen me...

Grenell në Beograd e zbuloi marrëveshjen e msheftë që arriti me Thaçin, Kurtin e...

Richard Grenell, i dërguemi special i presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, ka publikue para gazetarëve dhe popullit serb marrëveshjen...