Etiketim: rrximi

Te Fundit

Modelja shfrenon imagjinatën: Fotot ma ‘përvëluese’ të saj (foto)

Vivien Rubin asht nji nga modelet ma të nxehta të Instagramit.Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj super perfekte....

Rroga 1000 euro dhe qiraja 15 euro në muej, qyteti i andrrave ku papunësia...

Ndoshta artikulli që keni me lexue ma poshtë ka me ju ba me mendue qytetin Marinaleda, në zemër të Andaluzisë si qytetin e andrrave...

E ulët kjo çka thotë këshilltari i Kurtit për Presidentin Thaçi

Driton Tali, këshilltar politik i kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit, gjatë ditës së sotme ka ba nji sulm të ultë ndaj presidentit Thaçi tue...