Tema: Scaparrotti

Komandanti amerikan jep alarmin: Ballkani asht objektiv i Rusisë

“Situata në Ballkan ka qenë dhe ende asht shumë delikate mbasi vendet e Ballkanit janë objektivi kryesor i ndikimit të Rusisë”, ka thanë komandanti...

Vjen nji lajm i mirë për Kosovën prej NATO’s (foto)

NATO ka me mbajtë trupat e saj në Kosovë për aq kohë sa asht e nevojshme ka thanë nji Komandant i NATO's për Europë,...