Tema: seks

Doni seks si për herë të parë? Provoini sonte këto 3...

Përpara se t’i dorëzoheni nji gjumi të rehatshëm mos pritono me i performue 3 pozicionet që kemi mendue për ju. Sfidojeni veten (nëse nuk i keni...

Rrëfehet prostituta nga Tirana: “Shkoja me 100 euro nata, taksistët më...

Policia e Shqipnisë ka arritë me zbulue sajë të disa përgjimeve të kryeme, se në disa hotele në Tiranë pranë zonës së Liqenit Artificial,...

Harrone Viagra’n, gjendet mënyra me shnosh impotencën seksuale

Nji injektim i vetëm i qelizave staminale mundet me qenë nji kurë afatgjate për impotencën, njoftojnë shkencëtarët. Ata testuen terapinë me qeliza staminale te...

Kremi që ka me konkurrue Viagra’n, por ka nji problem të...

Nji kompani britanike pretendon se ka krijue nji krem të ri, i cili ka me i ba konkurrëncë Viagra's, por me efekte ma të...

Pasuni, seks dhe pushtet: Qysh u dhez lufta mes dy njerëzve...

Njëri asht njeriu ma i fuqishëm në botë, tjetri asht ma i pasuni. Beteja mes tyne nuk asht e re, por përplasja mes presidentit amerikan,...

“Disa profesorë në Kosovë shkëmbejnë nota për favore seksuale” – Qe...

Deputeti i Partisë Social Demokrate, Fisnik Ismaili, e ka quejt shqetësuese gjendjen e fundit në vend rreth temës për abuzim dhe shantazhe seksuale. Në seancën...

Rrëfimi i 16-vjeçares për profesorin e dyshuem nga Drenasi: Kemi ba...

Rasti i keqpërdorimit seksual të 16-vjeçares nga Drenasi, A.G., kishte fillue në Qershor të vitit 2016. Atë kohë nxanësja kishte krye marrëdhanie seksuale me...

Moderatorja shqiptare: Burri më lodh në krevet! Edhe mujm me ba...

Aulona Musta ka folë lidhun me intimitetin, marrëdhanien me partnerin e saj si dhe funksionimin e gjanave në ekranet e televizioneve. Ndërkohë që për temën...

Pse pozicioni “68” në seks po i tranon çiftet? (kujdes, foto...

Çiftet po luejnë mendsh për “68”, pozicioni ma i ri, që asht nji variant modern i “69”. Nëse me pozicionin “69” çiftet duhen me ba...

Teknika e re në seks – Po përdoret me të madhe...

Mos lejoni që jeta juej seksuale të mbetet pa fantazi seksuale, provoni këtë pozitë për ta mbajtë jetën tuej të dashunisë të nxehtë dhe...