Tema: seks

Jepet alarmi: Të rijtë n’Shqipni po preken nga smundjet seksuale, madje...

Vitet e fundit, numri i te rijve n'Shqipni qe po preken nga smundjet sekualisht te transmetueshme po rritet shume. Edhe pse n'Shqipni nuk ka te...

Shokon gazetarja serbe: Jam prostitutë, por s’më arrestojnë, sepse kam politikanët...

Senada Nurkic, asht 24 vjeç dhe asht nga Serbia, por ka rrëfye se ka punue si prostitutë me mbështetjen e familjes dhe të dashtunit...

Në avion ndodh gjithçka…Seks, porno, gjumë…(foto)

Udhëtimet me avion jo gjithmonë janë komode, e aq ma pak nëse ato zgjasin për disa orë. Të gjendun në këto rrethana, shumë udhëtarë bajnë...

Seks me nxanësin: Mësuesja ban kërkesën e pazakontë në gjyq!

Mësuesja 27-vjeçare, Stephanie Peterson, e cila kreu marrëdhanie intime me nxanësin e saj 14-vjeçar ka ba nji kërkesë të pazakontë në gjykatë. E ditun bahet...

Mashkujt hekin dorë nga kondomat, e pabesueshme çka kanë me përdorë...

Mashkujt nuk pëlqejnë që gjatë aktit me perdore kondoma, tue gjetë justifikime nga ma të ndryshme. E për me shmangë këtë gja po testohet nji...

Teknika e re në seks – Po përdoret me të madhe...

Mos lejoni që jeta juej seksuale me mbetë pa fantazi seksuale, provoni këtë pozitë për me mbajtë jetën tuej të dashunisë të nxehtë dhe...

Detaje tronditëse nga video që shkundi Austrinë (video)

Detaje të tjera kanë dalë në publik mbas videos që tronditi qeverinë e Austrisë, ku zavendës kancelari Johann Goutenus, shihet tue ba pazare me...

Rrëfimi i tronditës i transseksualit: Kam krye marrëdhanie me Icardin, qe...

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, mbetet protagonist si mbrenda dhe jashtë fushës. Këtë herë për me i trazue ujnat, asht transseksuali Guendalina Rodriguez, i cili...

“Edhe pse ofrova mija dollarë, kam 1 vit pa seks” –...

Nji milionere e re në Britani ka zbulue se ka nji vit që nuk ka krye marrëdhanie seksuale, edhe pse ka ofrue me pague...

Skandali: Dalin pamjet e lojtarëve të Meksikës në orgji me 30...

8 pjesëtarë të ekipit të Meksikës, ishin pjesë e nji skandali, derisa morën pjesë në nji festë private me prezencën e 30 prostitutave. Krejt kjo...