Tema: seksbomba

E keni harrue seksbombën nga Anglia, vjen me skenat ma te...

Fotografitë e saj në rrjetet sociale kanë me lanë pa fjalë këdo. Bahet fjalë për modelen britanike, Rosie Robinson, e cila po mahnit të gjithë...

Kjo ‘seksbombë’ latine po i ‘çmend’ mashkujt në rrjetet sociale! (foto...

Shumë prej femnave ma seksi në botë janë latine. Rosa Acosta asht nji prej modeleve ma të njoftuna në Instagram, e cila publikon vazhdimisht foto...

Kush janë yjet ‘seksbomba’ që promovojnë kofshet e trasha! (foto +18)

Vitin e kaluem nisi nji trend i ri shqetësues, ai i hapsinës mes kofshëve. Femnat nisën me postue në rrjetet sociale foto të kofshëve të...

Kjo ‘seksbombë’ jua çelë pak sytë për këtë mëngjes (foto +18)

Modelja Chloe Khan tash për tash gjendet në Izmir të Turqisë. Nga atje ajo ka publikue nji fotografi, ku ka shfaq format e saj trupore...

Seksbomba britanike ‘hallakatë’ pllazhin me të pasmet e saj si pjeshkë...

Seksbomba britanike hallakatë pllazhin dhe të pasmeve të saj nuk i reziston as e shoqja. Bukuroshja seksi Demi Rose Mawby dhuroi nji 'shfaqje' të papame...

Seksbomba Coco: “Unë jam nana e të mbasmeve” (kujdes, foto +18)

Famën do të gjente me pozat e nxehta që realizonte. Coco Austin, sot 38 vjeçare, thotë se, asht ajo që ka “themelue fenomenin e të...

Seksbomba latine, pak femna i bajnë konkurrencë (foto +18)

Shumë prej femnave ma seksi në botë janë latine. Rosa Acosta asht nji prej modeleve ma të popullarizueme në Instagram, e cila nxjerr vazhdimisht foto...

Mos i huqni, këto janë veshjet e ‘çmenduna’ të Bleonës (foto...

Bleona Qerreti nuk ka ma tutë me qenë vulgare. Ajo nuk tembet përpara asgjaje për me tërheq vëmendjen rreth vetes dhe këtë e ka tregue...

Mbylleni mbramjen me nji seksbombë si Demi Rose (foto +18)

Ajo i di “armët” e forta që ka dhe nuk ngurron me i përdorë sa herë i duhet për me qenë në qendër të...

Kjo asht seksbomba greke me kalendarin ma të nxetë të 2018’tes...

Këtë vit ka me qenë topmodelja dhe njikohësisht aktorja greke Ria Antoniou ajo që ndezë kalendarin seksi të 2018'tës për revistën “ For Men...