Tema: seksi

Françeska e tepron, nuk i len vend imagjinatës me fotot nga...

Françeska Jaçe ka ngritë edhe ma shumë temperaturat nga pllazha.

Orgji e seks oral: Festat e beqarnisë po dalin jashtë kontrollit!...

Festat e beqarnisë janë nji fenomen i ri në Shqipni. Por, në botë nuk ndodh kështu. Shfrenimi në prag të martesës asht tue u kthy në...
Jaclyn Swedberg

Nji nga femnat ma “hot” në planet, provokon me fotot e...

Jaclyn Swedberg asht gjithmon e gatshme me kallxue ma shumë se duhet. Ajo mbetet nji nga femnat ma seksi në planet, për ma shumë shihni...

Qe sa minuta zgjat realisht seksi në çift (kujdes, foto +18)

Seancat seksuale për shumicën e çifteve zgjasin 19 minuta. Nga këto, dhetë minuta janë puthjet dhe ledhatimet përpara depërtimit. Kështu thuhet në nji sondazh. Gjysa...

Keni mendue ndryshe, por ky studim ju len pa fjalë: Këta...

Nji studim i ri ka tregue se mashkujt me bark ma të madh janë ma të qëndrueshëm në krevet. Studiuesit në Universitetin Erciyes në Turqi...

Qe kush u zgjedh femna ma e “nxehtë” e vitit (foto...

Olivia Culpo nuk asht vetëm nji supermodele dhe ish-Miss Universe, por asht renditë edhe si grueja ma ‘e nxehtë’ e vitit. Modelja seksi zbuloi të...

Demi Rose “godet” sërish (foto +18)

Demi Rose “godet” sërish me format e saj të mahnitshme trupore, e veshun me nji fustan të zi, ndërkohë që po drejtohej në nji...

Njihuni me kryeqytetin e seksit, shihni fotot ‘brutale’ të turizmit seksual...

Ai asht cilësue si kryeqyteti botnor i seksit. Bahet fjalë për Pataja'n në Tajlandë. Edhe pse prostitucioni asht i paligjshëm, persëri qinda-mija turistë vërshojnë aty me...

Kylie Jenner ia vnon “flakën” rrjetit me shoqen e saj në...

Kylie Jenner e din qysh me jau shpreh dashninë ma të afërve të saj. Nji ditë mbasi u ballafaque me nji sfidë teshash, manjatja e...

Modelja bombastike i ‘shpërblen’ fansat me astetet e saj (foto +18)

Emily Sears asht shfaqë shumë seksi në fotot e saj të fundit, Veshjet e saj ia nxjerrin në pah trupin seksi, e sidomos të mbasmet...