Tema: seksi

Sa minuta duhet me zgjatë seksi që ajo mos me heqë...

Asht ajo dilema e përhershme që s’ju le asnjiherë pa mendue nëse e kënaqët apo jo partneren… Doni kaq shumë që asaj t’i ketë...

Pornostarja zbulon çka ndodh mbrapa kamerave, keni me u befasue (kujdes,...

Pornostarja Samantha Bentley ka zbulue se qysh doket ana e errët e industrisë pornografike. Si edhe çdo punë tjetër, ashtu edhe puna e aktoreve të...

Publikohet video intime në krevet e Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton...

Nji video intime e ish-çiftit Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton asht ba publike në internet nga hackerat. Në klipin e publikuem, ish-kangëtarja e Pussycat Doll...

Qentë tue ba seks ia prishin fjalimin presidentit Vucic!

Nji fjalim i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vucic, asht ndërpre pabesisht nga nji çift qensh, të cilët kanë zgjedhë me ba seks ndërmjet tij...

Cilat janë tri gjanat që mashkujt i andrrojnë në seks!? (kujdes,...

Kur vjen puna te seksi, femnat janë ato të cilat ndihen ma të sikletosuna, apo ma të kompleksueme, tue mendue 100 gjana në vetëm...

“I qet n’fushë”, Kim’i e egzagjeron, nuk i len vend imagjinatës...

Kim Kardashian e ka egzagjerue me vjeshjen e saj të fundit. Ylli i televizoneve u shfaq në 5 vjetorin e Hollywood Beauty Awards e veshun...

Veprimet e mashkujve që i çojnë femnat me u “dorëzue” në...

A silleni edhe ju kështu kur jeni në shoqni? Qe çka e çon femnën me u dorëzue… Nuk ka gja ma joshëse për femnat me...

Ushtaret ma seksi në planet (lista e vendeve + foto)

Rusia asht nji nga ato vende ku femnat kanë nji vend të randësishëm, me përfaqësimin me rreth 160 mijë ushtarake ose 10% e totalit...

OBSH: ‘Fiksimi te seksi’, smundje mendore!

Sjellja kompulsive seksuale asht klasifikue për herë të parë në listën ndërkombëtare të smundjeve nga Organizata Botnore e Shëndetësisë, si nji çrregullim i shëndetit...

Nuk i duron teshat n’trup, kqyreni çikën “tmerrësisht” seksi (kujdes, foto...

Jojo Babie asht ba e njoftun sidomos për fotografitë e saj provokuese në rrjetet sociale ku vesh shumë pak tesha dhe tregon shumë. Ajo ka...