Tema: seksi oral

Studimi: Seksi oral mundet me shkaktue…(kujdes, foto +18)

Seksi oral mundet me përhapë viruse që shkaktojnë kancer në krye. Simbas nji studimi të ri, ka nji lidhje të fortë mes virusit papillomavirus (HPV)...

Zbuloni pozicionet ma të çmenduna qysh me ‘hangër’ partnerin tuej! (kujdes,...

Shumica e femnave nuk përjetojnë orgazëm vetëm me penetrim, ka nga ato të cilave u pëlqen “puna e poshtme”. Seksi oral asht mënyra perfekte për...

Shokante: Ky lloj i seksit mundet me shkaktue vdekjen (foto +18)

Simbas disa studiuesve angleze, ata njerëz të cilët praktikojnë seksin oral, munden me qenë të rrezikuem nga nji tip kanceri i shkaktuem nga nji...

Kini kujdes, ky lloj i seksit mundet me shkaktue kancer (foto)

Simbas disa studiuesve angleze, ata njerëz të cilët praktikojnë seksin oral, munden me qenë të rrezikuem nga nji tip kanceri i shkaktuem nga nji...

Kujdes! Seksi oral mundet me e shkaktue këtë lloj të kancerit

Simbas disa studiuesve angleze, ata njerëz të cilët praktikojnë seksin oral, munden me qenë të rrezikuem nga nji tip kanceri i shkaktuem nga nji...

Itali, seks oral nga aktorja kush voton ‘Jo’, kqyreni çka po...

Mbas Madonna's për zgjedhjet presidenciale në SHBA, ajo që bani nji propozim “hot” para referendumit në Itali ishte aktorja napolitane Paola Saulino. “Kam me ju...

Seks oral nëse fiton “JO”! 25 vjeçarja italiane mban premtimin (foto...

Premtimet e bame duhen me u mbajtë. Këtë e garanton edhe 25-vjeçarja sexy Paola Saulino. Ajo ftoi krejt italianët me votue “JO” në referendum në këmbim...

Premtimi i Madonna’s: Votoni Hillary’n dhe kam me ju ba seks...

Ajo njihet për tipin kontraversial dhe mbi të gjitha, natyrën kreative! 57-vjeçarja, nji nga personazhet ma të dashuna të skenës doket se nuk asht përmbajtë...