Tema: Selfie

Ju që jeni të “smutë” mbas selfie’ve, duheni me pasë kujdes...

Fiksimi mbas fotove ‘selfie’ asht shej e nji problemi mendor, paralajmërojnë ekspertët. Ato munden me kallxue probleme psikologjike apo shqetësime lidhun me persona të...

“Tranohet” rrjeti, diçka nuk shkon te kjo selfie në banjo (foto...

Foto e nji çike në banjë ka tranue rrjetet sociale. Paula Sophia Garcia Espino postoi nji foto nga banjo e hallës së saj. Por, foto u...

Nese e keni harru Shkendije Mujaj, qe do foto me kujtu...

Shkëndije Mujaj, femna e pare e cila theu tabune dhe na e shfaqi trupin dhe format e saj te bukura, permes selfie've, sot asht...

Kqyreni çka ban Kadri Veseli përderisa e pret Opozitën me ba...

Kryetari i Kuvendit te Kosoves, Kadri Veseli, nuk ka e ka lane me ik koha kot, perderisa ishte tue e prite Opoziten me ba...

Turistet, shkelma dhe grushte për nji…selfie!!! (video)

Kemi paa se si shumë persona kanë ba budallakia nga ma të ndryshmet për nji selfie. Disa kanë humbë jetën e disa të tjera...

Era Istrefi poston ‘selfie-n’ legjendare, zbuloni me kend asht! (foto)

Kangëtarja nga Kosova Era Istrefi asht në kulmin e karrierës së saj. Ishte i pabesueshëm lajmi se ajo kishte me qenë zani zyrtar i himnit...

Kur selfiet shkojnë ‘për dreq’. Kujdes kur bani foto. Keshni me...

Dihet se mania e këtyne viteve janë selfiet. Secili prej neve poston në rrjete sociale foto ku mendon se duket ma bukur. Por, kujdes! Mundeni me u...

Nji ‘selfie’ me 3 Presidentët amerikanë, cili ishte fotografi (foto)

Ish-Presidentët Amerikan Barack Obama, George W. Bush dhe Bill Clinton, kanë marrë pjesë gjatë javës së kalueme në garën nacionale të golfit e njoftun...

Piloti ban sefie jashtë kabinës së avionit, derisa asht në fluturim...

Nji pilot ka tmerrue krejt fansat e tij në Instagram mbas postimit të disa fotove që u banë virale në mediat sociale. Me nji shkop...

Deshti me ba selfie me elefantin, por i ndodh ma e...

Nji burrë i dehun asht përpjekë me ba selfie me nji elefant, por ajo çka i ka ndodhë asht e tmerrshme. Ashok Bharti iu afrue...