Etiketim: Selfie

Te Fundit

Telashe për princin britanik, orgji dhe festa të ‘çmenduna’ në Caraibe (foto)

Familja Mbretnore në Britani vazhdon me u akuzue për skandale. Sigurisht, në qendër të tyne asht sërish, Princi Andrew, i cili para do muejve...

Klipi i nxehtë i Alban Ramosaj me dashnoren modele (video+foto)

Alban Ramosaj dhe e dashtuna e tij modele, Kleoniki Delijorgji, kanë sjellë bashkëpunimin e tyne të parë. Dyshja e paralajmëroi këtë kangë tue publikue foto...

Gjiganti europian gati me transferue Milot Rashicën

Milot Rashica me paraqitjet e tij të mira te Werder Bremen ka ra në sy të ekipeve të mëdhaja europiane. Mediat gjermane kanë raportue se...