Etiketim: Selfie

E Fundit

Veseli në këtë vend pritet si kryeministër nga qinda banorë

Kandidati i PDK's për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, asht pritë sonte në katundin Dumnicë të Podujevës nga qinda aktivistë të PDK's...

Kurti: LDK tutet prej PDK’s

Kandidati për kryeministër nga radhët e Vetëvendosjes dhe njëkohësisht kreu i saj, Albin Kurti, i ftuem në emisionin Pressing, ka thanë se dëshira e...

Ismaili – Vitisë: Mos hyn te çashtja e barnave, sepse je në humbje –...

Ish-ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, sonte në Debat Plus ka zbulue se këtë javë e nënshkruen listën esenciale të barnave. Ismaili ka thanë se ky...