Etiketim: serb

Te Fundit

A tregon kjo deklaratë e Isa Mustafës se koalicioni me VV’n ka dështue?

Kryetari i LDK’s, Isa Mustafa, nuk e sheh serioze letrën që Albin Kurti i ka dërgue me ofertën e Vetëvendosjes për me arritë nji...

Modelja e fitnesit me forma bombastike: Fotot provokuese të saj s’janë për zemrat e...

Luna Bay asht nji modele fitnessi, e cila asht ba shumë e njoftun për format e saj bombastike.

E bujshme: Adnan Januzaj drejt Serie A, s’keni me besue te cili ekip

Roma u detyrue me ndërhy në merkato mbas lëndimit të Nikolo Zaniolo. Talenti i verdhekuqve ka mbyllë sezonin mbas këputjes së ligamenteve dhe në...