Etiketim: serb

Te Fundit

Kurti me nji emnim na kthen ne kohen e erret te Milosevic’it dhe apartheidit!...

Kisha Ortodokse Serbe në oborrin e Universitetit të Prishtinës, asht nji njolle dhe nji simbol i kohnave te erreta te shembjes se autonomise se...

Vrazhdesia e sauditeve: E burgosin rapper’en se e permend Meken (video+foto)

Zyrtaret saudite kane urdhnue burgosjen e artistes Ayasel Slay per shkak te kanges se saj “Bint Mecca,” ose “Çika prej Meke”, sepse zyrtaret e...

Në Shqipni mungoi ndjekja penale për krimet e komunizmit!

Intervista që zhvillova me ekspertin gjerman, Jörg Lüer për debatin aktual mbi të shkuarën në Shqipëri shpresoj të jetë një kontribut për atë që...