Etiketim: serb

Te Fundit

Taksa sjell përçamje në qeverinë Kurti, qe çka kërkon Hoti

Zavendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reague mbas zhvillimeve të fundit lidhun me vendosjen e taksës 100 % ndaj Serbisë, dhe kërkesën për heqje...

Veseli: Albin Kurti po del që asht i padijshëm, i dobët dhe mashtrues që...

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka reague mbas paralajmërimit të kryeministrit Albin Kurti për heqjen e taksës 100 përqind ndaj mallnave...

Tensione mes VV’s dhe LDK’s, kjo asht arsyeja

Qeveria e Kosovës në krye me Albin Kurtin, ka anulue mbledhjen që ishte parapa me u mbajtë sot me ministrat, shkruen Gazeta Metro. Mes dy...