Etiketim: shaqir islami

Te Fundit

Itali, ky asht numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia vazhdon me shënue viktima e raste pozitive me Covid 19.Në 24 orët e fundit numri i viktimave me Coronavirus janë 75, si dhe...

Sekreti për nji seks ma të ‘nxehtë’ (foto 18+)

Provoni këto metoda për rritjen e knaqësisë në seks. Duket se krejt qëndron te metoda e frymëmarrjes. Kështu, ma poshtë mundeni me mësue se...

Këshilltari i Thaçit – UNDP’s: Shumica nuk përcaktohet nga sondazhet e njianshme, por në...

Sondazhi i fundit i pulsit publik, publikue nga UNDP ka ngjallë reagime të shumta, mbasi ky sondazh asht ba nga kompania UBO-Consulting.Artan Behrami, këshilltar...