Etiketim: sherbimet sekrete

Te Fundit

Flet i ftuemi i Speciales në cilësinë e të akuzuemit, refuzon me ju përgjegj...

Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Faik Zogaj, asht i ftuemi i radhës nga Gjykata Speciale. Zogaj ka thanë për lajmi.net se asht ftue në...

Kosova-Maqedonia e Veriut: Qe kur dalin në shitje biletat dhe qe ku munden me...

Kosova ka me luejt ndeshjen ma të randësishme në histori të saj kundër Maqedonisë së Veriut, në kuadër të ‘play-off’ të Ligës së Kombeve...

Ministrit te Kurtit web-faqja i kushton 30 mije, e neve veç 900 euro!

Arbresh.info rapoton se Ministria e Integrimit Europian, e udhëhequn nga Blerim Reka, ka dhanë tender në vlerë 30 mijë euro për mirëmbajtjen e web-faqes. Kjo...