Etiketim: Shfaqja

Te Fundit

Çka po kërkon Albin Kurti në gjykatë? (foto)

I nominuemi për kryeministër të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, asht pa në mëngjesin e sotëm në njanën nga Gjykatat te Pallati i...

Grenell sot takon Mustafen

Richard Grenell, i dërguemi i posaçëm i Presidentit Amerikan Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, sot vazhdon vizitën zyrtare në Kosovë. Ambasadori Grenell sot takon kryetarin...

Kurti i thotë do fjalë për takimin 5 minutësh me Grenell

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti, ka thanë se me Richard Grenell kanë diskutue për ekonominë dhe mundësinë e hapjes së vendeve të reja të...