Etiketim: shinasi berisha

Te Fundit

Faton Abdullahu: VV dhe LDK nuk e meritojnë ndihmën e SHBA

Analisti politik, Faton Abdullahu, ka thanë se LDK e VV nuk meritojnë ndihmën e SHBA. Statusi i plotë i tij: LV dhe LDK nuk e meritojnë...

Prodhohet zemra e parë plotësisht robotike, qe qysh ka me funksionue transplanti i parë

Zemra e parë e butë robotike në botë asht në zhvillim e cila mundet me i pastrue listat e pritjes së transplantit NHS. “Zemra hibride”...

Veç 5 minuta: Kaq pati kohë Grenell për Albin Kurtin, i kishte këto kërkesa...

I dërguemi i Posaçëm i Presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka përfundue takimin në selinë qendrore të Lëvizjes Vetëvendosje me...