Tema: shitja

Del në shitje biografia për Thaçin, zbulone kush e shkruejti (foto)

Presidenti Hashim Thaçi, muej ma parë kishte paralajmërue se asht tue e shkrue autobiografinë e tij e cila do të publikohet shumë shpejtë. Por, tash...

19-vjeçarja shet virgjeninë, këto janë milionat që i dha biznismeni arab!...

Nji 19-vjeçare amerikane vendosi me nxjerrë virgjëninë e saj në shitje përmes nji faqeje interneti dhe në përfundim të ankandit, siguroi nji shumë të...

Eksporti i armëve, qe sa miliarda dollarë fitoi Rusia me 2017

Eksporti i armëve dhe pajisjeve ushtarake në Rusi pritet me arritë në 15.3 miliardë dollarë në fund të vitit 2017. Shifrat janë ba publike nga...

Shqiptarja shet virgjeninë për 20 mijë euro, del me video në...

Nëse ju duket tabu tema rreth seksit, duhet me pa se ç’ka bahet në faqet zyrtare të eskortave ku çika të ndryshme nga krejt...

Vlente vetëm 499 dollarë, por mbas nji spoti ia ofrojnë 50...

Vlente vetëm 499 dollarë, por mbas nji spoti që ia realizon i fejuemi i saj çikës i ofrojnë 50 mijë dollarë për kerrin e...

S’keni me besue sa asht shitë puro e lanë n’gjysë nga...

Nji cigare e lanë përgjysë e ish kryeministrit britanik, Winston Churchill, asht shitë për 12.000 dollarë simbas Shtëpisë së Ankandit në Boston. Churchill e kishte...

Amerika i shet Arabisë sistemin mbrojtës antiraketor ‘THAAD’

Qeveria amerikane ka miratue shitjen e sistemit të mbrojtjes raketore THAAD, për Arabinë Saudite, në vlerë prej 15 miliardë dollarë, ka njoftue sot Departamenti...

Ministri e merr nji vendim për shitjen e pasunisë së konfiskueme...

Deri tash, ka qenë shumë e paqartë mënyra e shitjes së pasunisë së luejtshme të sekuestrueme. Por, me nji udhëzim të nënshkruem nga Ministri i...

Mustafa e merr nji vendim për orenditë e kryeministrisë!

Ish- kryeministri i Republikës, Isa Mustafa, përveç që i ka dorëzue sot zyrtarisht me ceremoni detyrën, Kryeministrit Ramush Haradinaj, ka mendue që gjanat e...

Lekaj i drejtohet LAA’s: Mos na shitni pallavra!

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK's, Pal Lekaj ka theksue se Vetëvendosje ka shty kryesuesin e seancës konstituive të Kuvendit, Adem Mikullovci që të...