Etiketim: shitja

Te Fundit

Emnohet shefi i ri i EULEX në Kosovë

Diplomati suedez, Lars-Gunnar Wigemark, emnohet shef i Misionit të Bashkimit Europian për Sundimin e Ligjit në Kosovë, me nji mandat që zgjat deri me...

Bukuroshja bjonde që tranon me linjat e saj: Fotot ma provokative të saj (foto)

Arabella Chiwas asht ba e njoftun në realityshow'n e famshëm, Love Islands. Bukuroshja bjonde asht nji modele, nji yll Instagrami si dhe nji yll...

LDK publikon pamje nga takimi me Grenell (foto)

Mbas takimit me kryetarin e Vetëvendosje, Albin Kurti, i dërguemi i SHBA për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell, së bashku me ambasadorin amerikan...