Etiketim: Shpend Ahmeti

Te Fundit

Itali, numri i viktimave nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

Sot në ditën hapjes së vendit nga izolimi për shkak të pandemisë, Italia ka regjistruar 71 viktima dhe 321 raste pozitive në 24 orë.Numri...

Kjo është marrëveshja e plotë në mes të Listës Serbe dhe LDK’s (dokument)

Pas shumë dilemash më në fund zbulohet e vërteta rreth marrëveshjes në mes të Listës Serbe dhe LDK-së.Indeksonline ka siguruar dokumentin ku shihet në...