Etiketim: Shpend Ahmeti

E Fundit

Qehaja: Rezultatet e PISA po marrin vëmendje javore, mandej po harrohet kjo punë (video)

Rinor Qehaja nga Instituti Eduguard ne Prishtine, i ftuem ne "Momentum" ne TV Rrokum ka fole per deshtimin e Kosoves ne testin PISA. "Testi PISA...

Abelard Tahiri e quen mashtrues Avdullah Hotin, ja përmend rastet kur i mshefën gjanat...

Abelard Tahiri, ministër në detyrë i Drejtësisë e ka quejt ‘mjeshtër të huqjeve’ Avdullah Hotin e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Reagimi i plotë i tij: Avdullah...

Emini: Negociatat mes LDK’s dhe VV’s para zgjedhjeve kanë qenë të pasinqerta, qe çka...

Opinionisti Ridvan Emini, i ftuem ne "Momentun" ne TV Rrokum ka thane se, negociatat e fillueme para zgjedhjeve te 6 Tetorit mes LDK's dhe...