Etiketim: shpendi

Te Fundit

Çka i thane ambasadores amerikane ne Tirane, Grenell dhe Reeker

SHBA po ban angazhime te shtueme ne drejtim te gjetjes se nji solucioni final mes Kosoves dhe Serbise. Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim,...

Vrazhdesia e sauditeve: E burgosin rapper’en se e permend Meken (video+foto)

Zyrtaret saudite kane urdhnue burgosjen e artistes Ayasel Slay per shkak te kanges se saj “Bint Mecca,” ose “Çika prej Meke”, sepse zyrtaret e...

Arta Nitaj dhe Dubai, aty ku bukuria ka çmim! (foto)

Modelet shqiptare ka nji kohe qe e kane zbulu Dubain dhe jetën super luksoze qe bahet ne kete qytet arab. Në mesin e tyne asht...