Etiketim: shpendi

Te Fundit

Veseli: Albin Kurti po del që asht i padijshëm, i dobët dhe mashtrues që...

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka reague mbas paralajmërimit të kryeministrit Albin Kurti për heqjen e taksës 100 përqind ndaj mallnave...

Çka thoshte Qerim Kelmendi (i vramë sot), për Rugovën, dhe pse simbas tij ai...

Qerim Kelmendi, ish-ushtar i UÇK's, u gjet i vramë sot në orët e para të mëngjesit në katundin Zahaq të Pejës. Kelmendi, që ishte bashkëluftar...

Coronavirusi infekton këtë lojtar të Serie A (foto)

Dyshohet se Coronavirusi ka infektue edhe nji futbollist të Serie A. Fjala asht për mbrojtësin e Genoas, Edoardo Goldaniga, i cili ditën e sotme asht...