Tema: shqipni

Gazetarja në Shqipni tenton me nënçmue Gent Cakajn, por e pëson...

Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipnisë, Gent Cakaj, i ftuem në “Mbrëmje Ide” ka pasë nji përplasje me gazetaren Mirela Milori. Kjo e fundit...

Hetimet: Nji komando i ushtrisë në grabitjen e Rinasit

Në grabitjen e Rinasit dyshohet se ka marrë pjesë nji komando (apo ish-komando) i ushtrisë së Shqipnisë. Bahet fjalë pikërisht për personin me automatik...

LIVE: Protesta e opozitës në Shqipni (video)

Pa mbërri ende liderët e opozitës, protestuesit e parë të grumbulluem kanë hedhë mjete piroteknike në drejtim të Kryeministrisë në Shqipni. https://youtu.be/8aSAfN2mnGY

Zbulohet gjithçka: Del video e skemës 3D që tregon se qysh...

News24 ka rindërtue skemën 3D të grabitjes spektakulare në aeroportin e Rinasit: Ky është momenti kur grupi kriminal i drejtuar nga Admir Murataj, zbarkon i...

Pamjet e grabitjes, momenti kur “thehet” dera e aeroportit në Rinas...

Grabitësit e miliona eurove nuk janë shqetësue nga askush derisa kanë thye dyert e gardhit rrethues të Rinasit në Shqipni. A2CNN ka sigurue pamje të...

Dalin pamjet: Qysh e rrethuen Rinasin Forcat Speciale të ushtrisë së...

Forcat Speciale të ushtrisë së Shqipnisë janë vendosë në pjesën e jashtme të aeroportit të Rinasit që prej mbramjes së djeshme mbas nji urdhni...

Zbulohet video e grabitjes, momenti kur kerri me pare largohet nga...

Ky asht momenti kur furgoni i grabitësve largohet i ngarkuem me miliona euro. Dyshohet se janë grabitë plot 10 milionë euro. E konfirmueme mbetete vrasja e...

Ushtria merr në ‘dorë’ sigurinë e aeroportit “Nanë Tereza” në Shqipni

Mbas grabitjeve në pistën e Aeroportit Nënë Tereza, ka ardhë edhe reagimi i Ministrisë së Mbrojtjes në Shqipni. Olta Xhaçka tha sot se perimetri i...

Momenti kur grabitësit e kamufluem dhe të armatosun çajnë derën dhe...

Kanë dalë pamjet e grabitësve të kamufluem dhe të armatosun që futen në aeroport. Nga fotot ata e hapën shumë kollaj derën e aeroportit të...

Qe fotot e kerrit që u përdor për supergrabitjen në Rinas...

Ky asht kerri që u përdor për grabitjen në Rinas. Gazeta Mapo ka sigurue fotot e kerrit me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”. Kerri asht me targa...