Tema: shuplaka

S’ban me ju humb kjo video: Dhandri e kap shpulla nusen...

Ky asht momenti kur nji dhandër i bjen shuplakë nuses së tij para mysafirëve të tronditun, gjatë ceremonisë së dasmës. Video, e cila besohet se...

Gazeta zvicrane i jep ‘shuplakë’ Kosovës: Keni arsimin ma të keq...

'Neu Zurcher Zeitung', gazeta e njoftun zvicrane, ka publikue nji artikull nëpërmjet të cilit kritikon ashpër arsimin në Kosovë. ”Shkollat ma të këqija në Europë”,...

Emni i Maqedonisë, Hahn ‘shuplakë’ Ivanovit: Merr përgjegjësi!

Komisioneri për zgjanim Johanes Han ka komentue marrëveshjen mes Maqedonisë dhe Greqisë për çashtjen e emnit si dhe deklaratën e Presidentit maqedonas se nuk...

Referendumi i Erdoganit nji ‘shuplakë’ për Europën

Rrethanat në të cilat po zhvillohet referendumi kushtetues në Turqi janë shumë larg të qenit ideale për nji vend europian vërtet demokratik, sugjeron Artur...

Kjo deklaratë e Lulëzim Bashës tash ka me ju lanë pa...

Nga çadra ku po protestohet për të tetën ditë me radhë, kreu i opozitës Luzlim Basha asht shpreh i bindun se nuk ka me...