Tema: snapchat

E “tranojnë” rrjetin: Këto foto u postuen gabimisht në Snapchat (kujdes,...

Nuk ka randësi nëse fshihet mbrenda 24 orëve, disa imazhe nëse kqyren njiherë të fiksohen në mendje edhe nëse fshihen brenda minutit. Ajo që ju...

U postuen gabimisht në Snapchat, këto foto “tranuen” rrjetin (kujdes, foto...

Nuk ka randësi nëse fshihet mbrenda 24 orëve, disa imazhe nëse kqyren njiherë të fiksohen në mendje edhe nëse fshihen brenda minutit. Ajo që ju...

Facbook dhe Instagram po na i bajne femite – rrenca!

Media sociale si Facebook, Snapchat dhe Instagram po e shnderrojne krejt nji gjenerate ne  rrenca, alarmon drejtoresha e shkolles se vajzave. Rinia ka nis me...

Fotot intime që u postuen gabimisht në Snapchat dhe “tranuen” rrjetin...

Nuk ka randësi nëse fshihet mbrenda 24 orëve, disa imazhe nëse kqyren njiherë të fiksohen në mendje edhe nëse fshihen brenda minutit. Ajo që ju...

Fotot intime që u postuen gabimisht n’Snapchat dhe tranuen rrjetin (kujdes,...

Nuk ka randësi nëse fshihet mbrenda 24 orëve, disa imazhe nëse kqyren njiherë të fiksohen në mendje edhe nëse fshihen brenda minutit. Ajo që ju...
le monde

Piratët e trurit

Lorraine de Foucher     Ka qenë i komplikuar shkrimi i këtij artikulli. Jo vetëm pse përmban zbulime të pabesueshme, por sepse kam qenë vazhdimisht e...

Pornostarja, Riley Reid, nji prej çikave që s’ban pa e ba...

Rrjeti social, Snapchat, po rrëmben gjithnji e ma shumë përdorues. Specialiteti i tij asht se aty munden me u publikue shumë gjana që mbas 24...

‘Spectacles’, syzet ‘Snapchat’ mbërrijnë n’Europë, qe sa kushtojnë

“Spectacles” quhen syzet e reja të rrjetit social ma të preferuem për të rijtë “Snapchat”. Ato kanë nji video kamerë të integrueme, e cila...

‘Tranohet’ Snapchat: Këto çika të “nënvlerësueme” po e thejnë rrjetin (foto...

Ato nuk janë ndër çikat ma të ndjekuna në rrjetet sociale. E megjithatë, nji gja e tillë doket tepër e habitshme.

Veseli kallxon risinë e tij për zgjedhjet e ardhshme

Lideri i PDK's, Kadri Veseli ka folë për zgjedhjet e reja. Ai ne emisionin “Natën” me Fatmir Spahiun tha se nuk i tutet zgjedhjeve. “Zgjedhjet lokale...