Tema: spektakli

Mos e huqni, kjo asht golla e 500, ma spektakolare e...

Zlatan Ibrahimovic vazhdon me pasë fjalën e fundit në MLS për golla të bukura. LA Galaxy u mposht me rezultat 5-3 nga Toronto, por të...

Kjo tornado shkatërron por edhe ban spektakël! (video)

Nji masë masive e reve mbushi havanë e Kalamazoo në Michigan. Bahet fjalë për nji torndao ma shumë se 100 metra të gjatë që erdhi...

Nis spektakli i Hanës së përgjakun, shihne LIVE (video)

Ishte paralajmërue se sonte ka me ndodhë eklipsi më i gjatë hanor i shekullit të XXI. Dhe vetëm pak minuta ma parë duket se spektakli...

Kur legjendat e teprojnë me alkoolin! Pirlo, Maldini dhe Gatuzo me...

Mbramjen e djeshme yjet e futbollit botnor u banë bashkë në ndeshjen e lamtumirës së maestros Andrea Pirlo. ‘San Siro’ ishte stermbush për me pa...

“Sex Factor”, spektakli që zbulon talentet për filmat porno (video +18)

Mbas dheta spektaklesh që zbulojnë talentet e ndryshme, tashma ka nisë nji tjetër spektakël mjaft i veçantë. “Sex Factor” asht spektakli që asht në kërkim të...

Kur Messi ban spektakël, ju kthehet fitore Barca! (video)

Barcelona ka arritë nji fitore tejet të vlefshme n'udhëtim te Osasuna.  Katalunasit arritën me shenue fitore me rezultat 3-0 në nji takim ku dominuen nga...
video

Spektakël natyror n’Australi (video)

Nji grumbullim i tutshëm i stuhive goditi qytetin australian Brisbane, tue shkaktue ndërpremje të energjisë, dame materiale dhe njerëz të plagosun, por gjithashtu edhe nji...

Kjo bukuroshe po e përfaqëson Kosovën në “Face of Beauty International”

Qëndresa Azemi, e cila jeton në Zvicër asht tue e përfaqësue Kosovën në spektaklin e bukurisë “Face Of Beauty International 2016”. Bukuroshja kosovare aktualisht asht në Ulanbator,...
video

Ishte spektakel, por aktorja kallxonte cicat e bante seks (+18)

Në fakt ajo thjesht po bante punën e saj. Por në vendin e gabuem. Ajshe Pervers, nji aktore e njohun e filmave porno asht në telashe. Kjo...
bislimzogaj

Kush e quen spektakël bastisjen e shtepisë së Azem Syles!

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Bislim Zogaj, bastisjet e Policisë së Kosovës dhe EULEX'it i ka quejt spektakël. Ai në foltoren e Kuvendit...