Etiketim: stresi

Te Fundit

Kjo asht përbamja e Qeverisë Hoti (emnat)

Lidhja Demokratike e Kosovës pritet me u mbledhë të Hanën, mbas publikimit të aktvendimit të Gjykatës Kushtetuese për dekretin e presidentit.Aleanca për Ardhmërinë e...

Prej të Hanës fillon faza e tretë, këto janë veprimtaritë që hapen

Nga nesër në Kosovë fillon faza e tretë e hapjes graduale nga masat e vendosuna për shkak të Coronavirusit. Në këtë fazë pritet hapja...

Itali, ky asht numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia vazhdon me shënue viktima e raste pozitive me Covid 19.Në 24 orët e fundit numri i viktimave me Coronavirus janë 75, si dhe...