Etiketim: studimi

E Fundit

Numërimi i votave të diasporës: Kjo parti ka marrë ma së shumti vota deri...

Në QNR po vazhdon procesi i numërimit të votave të ardhuna me postë, deri tash, po prin Lëvizja Vetëvendosje. Deri tash, Lëvizja Vetëvendosje ka marrë...

Britanikët i përgjigjen Vucic’it mbasi ironizoi me fotografinë në selinë e Vetëvendosjes

Ambasada e Britanisë së Madhe në Republikën e Kosovës ju asht përgjigjë presidentit serb, Aleksandar Vucic, mbas pyetjeve që i ka ba ai për...

Takohen Lutfi Haziri e Ardian Gjini – Çka po ndodhë mes LDK’s dhe AAK’s?...

Dy nënkryetarët, Lutfi Haziri i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Ardian Gjini i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, janë takue sot në njanin prej...